Dünyayı Yönlendiren Gizli Güçler ve Aileler - Maviçatı Yayınları

9786052941515
KDV Dahil:
110.00 TL
100+
Adet
Maviçatı Yayınları
Mağazalarda Satışda!

Bu ürünü nakit, kredi kartı, banka havalesi veya kapıda ödeme seçenekleri ile aşağıda bulunan e-ticaret siteleri ya da kitap mağazalarından satın alabilirsiniz.

Ürün Açıklaması

Bir kısım insanlar, Gizli Güçler kavramına komplo teorisi olarak bakarken, bir kısım da tarihteki olaylar arasında mantık bağı kurarak bunların gerçek olduğunu iddia etmekte. Gazeteci arkadaşım yıllar önce bana şöyle demişti:

Algılarımızla oynanıyor. Özellikle de görsel medya aracılığıyla. Hertürlü değerlerimiz değiştirilmeye çalışılıyor. Bunu zor anlıyoruz, çünkü her şeye sığ ve düz bakmak işleniyor beynimize. Oysa olayları ve bize gösterilen her şeyi tersten okuyabilsek. yani algımızı ters yüz ederek bakabilsek. fark edeceğiz gerçeği.

Böyle mi gerçekten? diye soruyorsak eğer, okumaya, öğrenmeye, en çok da okuduklarımızı ve öğrendiklerimizi sorgulamaya, anlamaya ve güdülmemeye dikkat etmeliyiz sanırım. Dozunda bir şüphecilik, bizleri gerçeğe daha çok yaklaştırır kanısındayım.

Bu kitapta; gizli cemiyetlerden tutun, dünyayı yönettikleri söylenen ve Büyük Zenginler adı verilen ailelere dair bilgileri derleyerek sizlere sunduk ve

Dünyayı yöneten Gizli Güçler var mı? Kimdir bu Gizli Güçler? Yeni Dünya Düzeni nedir?

İnsanoğlunun yaşam sirkülasyonunda; tüm olup bitenlerin. bir film senaryosu gibi, birileri tarafından yazılıyor olabileceğini düşündünüz mü hiç?

Bir satranç oyunundaki piyonlar mıyız yoksa? gibi daha birçok soruya cevaplar . aradık...

Barkod:
9786052941515
Yayınevi:
Mavi Çatı Yayınları
Yazar:
Fatih Alemdar
Sayfa:
278 Sayfa
Kağıt:
2.Hamur Kağıt
Boyut:
13.50x21.50 cm
Basım Yılı:
Aralik 2017